Váš BrushBox

Spěchali jste ráno do práce, ale pastu nelze vymáčknout a nová doma již není? Máte již opotřebovaný zubní kartáček a nový jste si včera zapomněli koupit, i když jste na to mysleli celý den? Ústní vody již také moc není a zrovna skončila akce v supermarketu, kde jste ji minule kupovali? A za rozumnou cenu ji mají na druhé straně města, kam se Vám ale nechce, protože by cesta trvala přes 20 minut autem, a to nepočítáte čas strávený čekáním u pokladny, kde je zrovna fronta až k regálům?

brushbox-003

brushbox-001Nevadí! Nás tým pro Vás dělá maximum.  V případě Vašeho zájmu pro Vás na preventivní prohlídce připravíme baliček s názvem BrushBox. Všechny prostředky dentální hygieny za výhodné ceny na půl roku – tedy do další preventivní prohlídky – zubní kartáčky, zub pasty, mezizubní kartáčky, dentální nit, ústní vody či jiné.

Každá zubní pasta nebo ústní voda má své specifické složení a tím pádem i specifické účinky. Proto je vhodné střídat jednotlivé druhy od různých výrobců či značek. V rámci výhodného balíčku BrushBox od nás dostanete přesný odzkoušený rozpis jejich použití s maximálním možným spektrem účinku.

Váš BrushBox je tím správným řešením. Ušetří Vaše peníze i čas.

Váš Dolident

2017-03-08T22:15:21+00:00