PaX-i3D Smart – průkopník zelené technologie

pax-i3d smart -03

Novinka od společnosti Vatech – PaX-i3D Smart, unikátní OPG a CBCT systém z řady green, vyznačující se jednoduchostí a dokonalým designem.

Zelená inovace a technologie ve vašich službách

PaX-i3D Smart produkuje diagnosticky vysoce kvalitní snímky a to za použití nízké dávky záření, kdy zároveň zajišťuje bezpečnost a zdraví Vašich pacientů.

  • jedním skenováním vytvoříte jak panoramatické, tak 3D zobrazení
  • anatomické FOV 12x9cm
  • rekonstrukce obrazu Smart Image
  • vysoké rozlišení za použití nízké dávky
  • reálné 3D zobrazení

pax-i3d smart -04

paxi3dsmart-05Pax-i3D Smart se vyznačuje speciální funkcí: pomocí jednoho skenu vytvoříte dva snímky a to OPG a 3D snímek. V případě, že pacient potřebuje obě zobrazení, nezatěžujete pacienta zářením pro vytvoření druhého snímku.
Společné zobrazení 2D a 3D obrazů poskytuje mnoho výhod. Vždy pracujete pouze s jedním software. Toto uspořádání pomáhá pacientům lépe pochopit snímky.


paxi3dsmart-06Anatomické FOV 12x9cm
Inovativní zobrazení pomocí nového tvaru FOV poskytuje větší objem zobrazené části, nežli standardní FOV podobných přístrojů. FOV PaX-i3D Smart se zaměřuje na přesné anatomické zakřivení čelisti. Nedochází tak k případnému oříznutí zadních molárů.


paxi3dsmart-07Smart Image Reconstruction
Díky nové technologii SIR, rekonstrukce obrazu, jsme výrazně zvýšili kvalitu 3D zobrazení.


Vysoké rozlišení pomocí nízké dávky
Zvyšování kvality obrazu se zvyšováním radiační zátěže stejně tak jako snižování kvality obrazu a radiační zátěže je snadné.

paxi3dsmart-08PaX-i3D Smart jako průkopník zelené technologie Green Innovation redukuje dávku záření, a to bez snížení kvality obrazu.

 

 


paxi3dsmart-09Odborníci chtějí diagnostikovat CBCT, aniž by kovové artefakty snížily vysokou kvalitu zobrazení. SMART MAR přesně tuto schopnost poskytuje.

 

 


paxi3dsmart-10Real 3D Software a Ez3D nabízejí širokou škálu možností. Specializované funkce pro diagnostiku a konzultaci poskytují maximální pohodlí pro všechny specializace.

 

2017-03-18T22:10:59+00:00