Proč chodit na dentální hygienu v Liberci do Dolidentu?

Pravidelná návštěva dentální či chcete-li zubní hygieny je v současnosti ve všech vyspělých zemích považována za nutnost a patří k běžnému životnímu stylu. Její význam a benefity, které s sebou přináší jsou neoddiskutovatelné.

pracoviště dentální hygieny Dolident

Dentální hygiena Liberec, Dolident – ordinace

Dokonalá očista naší dutiny ústní je sice v domácím prostředí technicky možná, ale ruku na srdce, jen málo kdo z nás toto dokáže do posledního bodu splnit. Z tohoto důvodu, ať chceme nebo nechceme, se nám po uplynutí určité doby vytvoří zubní kámen či pigmentace. Ty následně slouží jako místa s rezervoárem bakterií ovlivňujících naše zdraví. Podílí se na vzniku zubního kazu, onemocnění dásní a nejen to. Bakterie pocházející z dutiny ústní mají neblahý vliv na srdce, ledviny a dokonce mohou způsobovat i potraty. Obecným cílem pravidelné návštěvy dentální hygieny na zubní klinice Dolident je hlídat vznik zubního kamene či pigmentací, případně je očistit, a upravit “kvalitu” našeho domácího čištění celé dutiny ústní a tím výše zmiňovaným chorobám předcházet. Toto pro všechny věkové skupiny našich vážených klientů.

Vybavení pracoviště dentální hygieny Dolident

Pracoviště dentální hygieny zubní kliniky Dolident je vybaveno operačním mikroskopem renomované značky Carl Zeiss s přímým přenosem na velkoplošnou obrazovku. Jeho význam je jednoduchý. Dokonalá očista dutiny ústní není bez adekvátního zvětšení možná. I tak je toto vybavení v ČR raritou.

dentální hygiena pro nejmenší

Dentální hygiena zubní kliniky Dolident je určena i pro nejmenší.

Dentální hygiena za výhodnou cenu

I přes maximální kvalitu péče je cena standardní návštěvy dentální hygieny pro klienty zubní kliniky Dolident 500Kč. Touto cenou bychom rádi podpořili osvětu kvalitní dentální hygieny.

Kompletní ceník naleznete zde: ceník dentální hygieny

Kam a za kolik chodíte na dentální hygienu Vy? A je na Vámi navštěvovaném pracovišti prováděna pod operačním mikroskopem?

Váš Doli:Dent

2018-01-28T21:28:29+00:00