Estetická stomatologie

Estetická stomatologie 2017-03-08T22:15:17+00:00

BONDING

Tento proces využívá bílé výplně individuálně vybrané v barvě Vašich zubů. Do jisté míry se prolíná s kosmetickou přestavbou. Jde zde především o úpravu esteticky nevyhovujících viditelných ploch zubů.

ESTETICKÉ FASETY

Keramické fasety jsou dnes jedním z hlavních prostředků pro výrazné zlepšení estetiky Vašeho úsměvu.  Navíc jsou pro Vaše zuby maximálně šetrné.  Ve 2-3 návštěvách dokonale změní velikost, tvar, pozici a barvu zubů. Tenká vrstva odolné vysoce estetické keramiky je připevněna na přední plošku zubu . Její průsvitnost perfektně napodobí jeho přirozenou krásu.

KERAMICKÉ KORUNKY

Jako estetické fasety, tak i  keramické korunky splňují nejvyšší estetické požadavky.  Přistupujeme k nim v případě potřeby zpevnění  či rekonstrukce celého zubu. Každý úsměv je unikátní. Někdy nestačí jen jeden typ správného řešení. Často dochází ke kombinaci keramických korunek s estetickými fasetami.

KERAMICKÉ MŮSTKY

Keramika může být použita i jako náhrada chybějících zubů.  Díky své vysoké mechanické odolnosti může být použita  jak v přední, tak i postranní části chrupu. Opět dokonale nahradí přirozenou krásu Vašich zubů.

KOSMETICKÁ PŘESTAVBA

Všechny drobné estetické nedostatky mohou být díky kosmetické přestavbě upraveny.  Jedná se o bezbolestnou a rychlou metodu propůjčující zubům správnou délku, tvar či postavení.  Malé změny jako tyto mohou dramaticky vylepšit Váš úsměv.