Estetická stomatologie

Esteticky nevyhovující protetické práce ať už barvou, nebo vzhledem, mezery v chrupu, staré výplně. Vyřešíme tyto i další problémy, které sice nejsou bolestivé, ale překáží v běžném životě mnohým pacientům. Protože neustále sledujeme nejmodernější stomatologické postupy a realizujeme je v praxi, můžeme svým pacientům nabídnout hned několik řešení, jak docílit esteticky i funkčně dokonalého výsledku, tedy zdravě a krásně vyhlížejících zubů.

 

Bonding

Tento proces využívá bílé výplně individuálně vybrané v barvě Vašich zubů. Do jisté míry se prolíná s kosmetickou přestavbou. Jde zde především o úpravu esteticky nevyhovujících viditelných ploch zubů.

 

Estetické fasety 

Keramické fasety jsou dnes jedním z hlavních prostředků pro výrazné zlepšení estetiky úsměvu. Navíc jsou pro zuby maximálně šetrné. Ve 2 - 3 návštěvách dokonale změní velikost, tvar, pozici a barvu zubů. Tenká vrstva odolné a vysoce estetické keramiky je připevněna na přední plošku zubu. Její průsvitnost perfektně napodobí jeho přirozenou krásu.

 

Keramické korunky 

Jak estetické fasety, tak i keramické korunky splňují nejvyšší estetické požadavky. Přistupujeme k nim v případě potřeby zpevnění či rekonstrukce celého zubu. Každý úsměv je unikátní. Někdy nestačí jen jeden typ správného řešení. Často dochází ke kombinaci keramických korunek s estetickými fasetami.

 

Keramické můstky

Keramika může být použita i jako náhrada chybějících zubů. Díky své vysoké mechanické odolnosti může být použita jak v přední, tak i postranní části chrupu. Opět dokonale nahradí přirozenou krásu zubů.

 

Kosmetická přestavba

Všechny drobné estetické nedostatky mohou být díky kosmetické přestavbě upraveny. Jedná se o bezbolestnou a rychlou metodu propůjčující zubům správnou délku, tvar či postavení. Malé změny jako tyto mohou dramaticky vylepšit celý úsměv.

 

Kontakt

Dolident s.r.o.

Ampérova 649
463 12 Liberec
Česká republika

Tel.: +420 733 734 794
E–mail: info@dolident.cz

Office Manager

E–mail: office@dolident.cz

Přijímáme platební karty

Neověřujeme hodnocení našich pacientů, která zvěřejňujeme na webu (§ 5a odst. 5 zákona o ochraně spotřebitele).
 

Ordinační hodiny

Po 7:30 15:00
Út 7:30 15:00
St 7:30 15:00
Čt 7:30 15:00
7:30 15:00

 

Najdete nás na