Tradice a naše filosofie

Jsme #zubarjinak, moderní zubní klinika v Liberci.

Rodinná tradice

Zubní klinika Dolident je založena na dlouhodobé lékařské tradici a nabízí služby pro celou rodinu. Zabývá se jak estetickou stomatologií, tak každodenní starostí o pacienta ve snaze poskytnout mu komplexní péči a pohled na jeho zdraví.

Klademe důraz na odlišné potřeby jednotlivců a snažíme se jim přizpůsobit ve všech směrech. Pravidelná účast na školicích akcích v ČR i zahraničí, sledování nejmodernějších stomatologických postupů a jejich realizace v praxi jsou pro nás samozřejmostí. To vše je Váš Dolident.

Naše filosofie

Stomatologie je obor velmi rozsáhlý a členící se do mnoha podoborů, mnohdy není jednoduché se v  jednotlivých, byť i základních pojmech zcela orientovat. Všichni členové našeho týmu jsou zde proto, aby Vám s tímto úkolem pomohli.

Naším cílem je informovaný pacient.

Z tohoto důvodu jsme pro Vás založili sekci Dr. Blog. Naleznete ji v pravém horním rohu stránky. Budeme zde postupně odpovídat na Vaše nejčastěji kladené dotazy a publikovat novinky či zajímavosti z oboru stomatologie. Věříme, že pro Vás bude tato sekce přínosná.

Fotogalerie a video

 

Dolicafe

Spojte užitečné s příjemným. Před nebo po návštěvě lékaře si dejte něco dobrého v naší kavárně s výhledem na ještědský hřeben. Výborná káva, zákusky či sendviče pro velké i malé. Těšíme se na Vás!

Do kavárny

Náš tým

Kontakt

Dolident s.r.o.

Ampérova 649
463 12 Liberec
Česká republika

Tel.: +420 733 734 794
E–mail: info@dolident.cz

Office Manager

E–mail: office@dolident.cz

Přijímáme platební karty

Neověřujeme hodnocení našich pacientů, která zvěřejňujeme na webu (§ 5a odst. 5 zákona o ochraně spotřebitele).
 

Ordinační hodiny

Po 7:30 15:00
Út 7:30 15:00
St 7:30 15:00
Čt 7:30 15:00
7:30 15:00

 

Najdete nás na