To vše je Váš tým

Pravidelná účast na školících akcích v ČR i zahraničí, sledování nejmodernějších stomatologických postupů a jejich realizace v praxi.

 

MDDr. Ondřej Tošovský

Zubní lékař, specializace implantologie, endodoncie /reendodoncie

Dr. Tošovský je vedoucím lékařem a spoluzakladatelem společnosti Dolident.

Narodil se v Ústí nad Orlicí, vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, obor Zubní lékařství. Zajímá se o vrcholné stomatologické vybavení, špičkové postupy, materiály a jejich aplikaci v praxi. Specializuje se na implantologii, endodoncii, protetiku a jejich využití v oblasti estetiky.

V rámci zkvalitňování svých služeb a prohlubování znalostí se účastní mnoha teoretických kurzů a workshopů v České republice i v zahraničí, je zařazen do programu celoživotního vzdělávání České stomatologické komory

Miluje auta a vše s tím spojené.

  • Přes 20 000 zhotovených výplní, korunek 
  • Přes 4 000 ošetřených kořenových kanálků 
  • Přes 600 zavedených implantátů 
MDDr. Ondřej Tošovský

MDDr. Lucie Tošovská

Zubní lékař, specializace pedostomatogie

Dr. Tošovská je spoluzakladatelkou společnosti Dolident. Vystudovala Lékařskou fakultu v Hradci Králové, obor Zubní lékařství. Specializuje se na pedostomatologii. Věnuje se také estetické medicíně, konkrétně aplikaci Botulotoxinu. S rostoucím zájmem o ošetření pod sedativy se  hojně věnuje i výkonům v sedaci při vědomí, ale i v celkové anestezii. Je zařazena do programu celoživotního vzdělávání České stomatologické komory. 

Proč pedostomatologie? ,, Nejvíce fóbií ze zubaře vzniká již v dětském věku. Mým přáním by bylo, aby neexistoval nikdo, kdo takovou fóbií bude trpět. Také bych ráda, abychom se konečně dostali z mýtů a předsudků, že mléčné zuby jsou nedůležité a že není potřeba se o ně starat, protože stejně vypadnou.”

MDDr. Lucie Tošovská

MDDr. Michaela Špircová

Zubní lékař, specializace estetická stomatologie

Narodila se ve slovenské Žilině, vystudovala zubní lékařství v Olomouci, žije v Praze a do Liberce ji zavála pracovní příležitost v Dolidentu. V rámci vysoké školy byla školitelem dentální hygieny v projektu společnosti Curadent a na stáži byla, krom zajímavých míst v ČR, i v Eastbourne District HospitalEast Sussex Healthcare NHS Trust či se účastnila na HDVI Dental Summit kongresu. Specializuje se na estetickou stomatologii – endodoncii, protetiku a konzervační stomatologii.

MDDr. Michaela Špircová

MDDr. Mikoláš Kniha

Zubní lékař, specializace estetická stomatologie

Původem z Prahy, vystudoval obor Zubní Lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Plzni, v současné době vracející se do míst svého dětství na sever . Absolvoval stáže na různých klinikách po republice. Opakovaně dostal možnost asistovat u rozsáhlých stomatochirurgických výkonů ve FN Lochotín, kde měl příležitost být v kontaktu se současnou špičkou oboru. Mimo ordinaci tráví svůj  čas sportem a cestování po světě v upraveném subaru.

MDDr. Mikoláš Kniha

MDDr. Veronika Matějovská

Zubní lékař, specializace estetická stomatologie a stomatochirurgie

Pochází od Jablonce nad Nisou, vystudovala obor Zubní lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. Již během studií působila jako stážistka v řadě měst ČR a účastnila se mnoha školení z oblasti protetikyendodoncie a estetické stomatologie, které jsou právě její specializací. Protože jak ráda říká, s krásným úsměvem jde všechno líp.

MDDr. Veronika Matějovská

MDDr. Eliška Palmová

Zubní lékař, specializace estetická stomatologie

Pochází z Jizerských hor, vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, obor Zubní lékařství. V rámci studií byla pět let školitelkou preventivního programu pro děti Dental Prevention firmy Curaprox, účastnila se řady kongresů a stáží. Specializuje se na estetickou stomatologii. Je zařazena do vzdělávacího programu v praktickém zubním lékařství České stomatologické komory.

Ve svém volném čase se věnuje fitness, lezením na ferrátách a cestování.

MDDr. Eliška Palmová

MDDr., Bc. Irena Mouleová

Zubní lékař, specializace estetická stomatologie

Sporťačka z Varnsdorfu, vystudovala obor Zubní lékařství na Lékařské fakultě University Karlovy v Praze. Po delším úsilí se jí konečně splnil sen a může se věnovat tomu, co ji baví a naplňuje.

Ve svém volném čase se věnuje zdravému pečení a vaření, ale také sportu, mezi favority patří cyklistika, běh a turistika.

MDDr., Bc. Irena Mouleová

MDDr. Tereza Prouzová

Zubní lékař, specializace estetická stomatologie

Pochází z České Lípy, v roce 2015 absolvovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Hradci Králové, obor Zubní Lékařství. Během studia působila jako školitel Dental Prevention (Curaden, Curaprox). Od roku 2018 je držitelem osvědčení Praktický zubní lékař. Absolvovala mnoho teoretických a praktických kurzů se zaměřením na preventivní a záchovnou stomatologii, endodoncii a protetiku.

MDDr. Tereza Prouzová

MDDr. Tereza Rýglová

Zubní lékař, specializace estetická stomatologie

Vystudovala Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, obor Zubní lékařství. Několik let pracovala pod vedením zkušeného parodontologa v karlovarském kraji a nyní se vrací do rodného Liberce.

Absolvovala mnoho teoretických i praktických kurzů z oblasti protetiky, endodoncie a konzervační stomatologie. Je zařazena do programu celoživotního vzdělávání České stomatologické komory.

MDDr. Tereza Rýglová

MDDr. Lada Tošovská

Zubní lékař, specializace pedostomatologie

Vystudovala Lékařskou fakultu v Hradci Králové Univerzity Karlovy v Hradci Králové, obor Zubní lékařství. Aktivně se účastní vzdělávacích stomatologických školení, především v oblasti osvěty v hygieně a prevence. Specializuje se na pedostomatogii a připravuje se na specializaci v oboru ortodoncie, kterému se v rámci školení a kurzů velmi věnuje. 

MDDr. Lada Tošovská

Pavla Kubáčková, DiS.

Dentální hygienistka

Pochází z Jablonce nad Nisou a obor Dentální hygiena vystudovala na VOŠ v Nymburce. Při studiu sbírala zkušenosti díky praxím v řadě specializovaných ordinací a odborným školením. Zajímá se aktivně o problematiku dentální hygieny v souvislosti s péčí o fixní aparáty. Pracuje podle moderního protokolu GBT. Mezi její neoblíbenější pacienty patří děti, které může naučit správnou péči o dutinu ústní. Ve svém volném čase se věnuje zejména dalšímu sebevzdělávání, ale také aktivnímu sportu, například jízdě na koni.

Pavla Kubáčková, DiS.

Kristýna Tužáková, DiS.

Dentální hygienistka

"Liberecká rodačka se slovenskou krví". V rámci programu Zdravý zoubek se věnovala zlepšení ústní hygieny u dětí již na střední škole. Obor dentální hygieny vystudovala na soukromé VOŠ v Praze. O vzdělání v tomto oboru se ale zajímá i nadále. Nyní pracuje podle moderního protokolu GBT, původem ze Švýcarska, poskytující větší komfort a efektivitu ošetření. Při návštěvě se také snaží navodit příjemnou atmosféru a odbourat tím případný strach ze stomatologického prostředí. Ve svém volném čase neodmítne dobrou kávu, ráda sportuje, cestuje a je milovnicí všech druhů zvířat.

Kristýna Tužáková, DiS.

Karolína Janoušková, DiS.

Dentální hygienistka

Pochází z Hradce Králové, vystudovala obor Diplomovaná dentální hygienistka na VOŠZ u Ústí nad Labem. Během studia prošla různými odbornými školeními v oblasti dentální hygieny. Ráda sbírá nové zkušenosti ve svém oboru a aktivně se účastní vzdělávacích kongresů. Pracuje podle moderního protokolu GBT.  Práce dentální hygienistky ji baví a zároveň naplňuje;) Má ráda cestování, zábavu a svém volném čase navštěvuje fitness.

Karolína Janoušková, DiS.

Jan Lamač

Zubní technik

Narodil se v Turnově. Vystudoval Szš a Vzš na Alšově nábřeží v Praze.

Prošel mnoha kurzy zaměřenými na estetiku a funkci zubů

Ve volném čase rád cestuje s rodinou, lyžuje a jezdí na kole.

Jan Lamač

MUDr. Pavla Hájková

Lékařka v oboru anesteziologie-resuscitace

Vystudovala FVL UK v Praze a anestezii se věnuje více jak 30 let. Má lincenci k výkonu soukromé lékařské praxe v oboru Anesteziologie-resuscitace a má za sebou mnohaletou praxi např. v Nemocnici Jablonec nad Nisou, na neodkladné péči na pozemní a letecké záchranné službě, v centru asistované reprodukce Gennet v Liberci a další. Posledních několit let spolupracuje jako soukromý anesteziolog se zubními klinikami v Libereckém i Středočeském kraji.

MUDr. Pavla  Hájková

MUDr. Terezie Kábelová

Lékařka v oboru anesteziologie-resuscitace

Narodila se v Praze, kde i vystudovala FVL Univerzity Karlovy. Po získání atestace v oboru Anesteziologie a resuscitace I. stupně a specializované způsobilosti v tomto oboru, se již po mnoho let věnuje anesteziologii u dospělých i dětských pacientů. V posledních letech také spolupracuje jako anesteziolog se stomatologickými nebo ORL soukromými pracovišti se zaměřením především na dětské pacienty. 

MUDr. Terezie Kábelová

 


Jana Vágnerová

Jana Vágnerová

Asistentka


Andrea Janečková

Andrea Janečková

Asistentka


Hana Čeřovská

Hana Čeřovská

Asistentka


Martina Nedvědová

Martina Nedvědová

Asistentka


Anna Seppová

Anna Seppová

Asistentka


Kateřina Velecká

Kateřina Velecká

Asistentka


Romana Tatíčková

Romana Tatíčková

Asistentka


Simona Ďurošková

Simona Ďurošková

Asistentka


Bc. Petra Holinová

Bc. Petra Holinová

Všeobecná sestra v oboru
anesteziologie - resuscitace


Klára Urbanová

Klára Urbanová

Recepční


Jana Leibl

Jana Leibl

Recepční


Michaela Schejbal

Michaela Schejbal

Recepční

 
 

 

Kontakt

Dolident s.r.o.

Ampérova 649
463 12 Liberec
Česká republika

Tel.: +420 733 734 794
E–mail: info@dolident.cz

Office Manager

E–mail: office@dolident.cz

Přijímáme platební karty

Neověřujeme hodnocení našich pacientů, která zvěřejňujeme na webu (§ 5a odst. 5 zákona o ochraně spotřebitele).
 

Ordinační hodiny

Po 7:30 15:00
Út 7:30 15:00
St 7:30 15:00
Čt 7:30 15:00
7:30 15:00

 

Najdete nás na