To vše je Váš tým

Pravidelná účast na školících akcích v ČR i zahraničí, sledování nejmodernějších stomatologických postupů a jejich realizace v praxi.

 

MDDr. Ondřej Tošovský

Zubní lékař

Dr. Tošovský je vedoucím lékařem a spoluzakladatelem společnosti Dolident.

Narodil se v Ústí nad Orlicí, vystudoval Lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze v Hradci Králové, obor Zubní lékařství. Zajímá se o vrcholné stomatologické vybavení, špičkové postupy, materiály a jejich aplikaci v praxi. Specializuje se na implantologii, endodoncii, protetiku a jejich využití v oblasti estetiky.

V rámci zkvalitňování svých služeb a prohlubování znalostí se účastní mnoha teoretických kurzů a workshopů v České republice i v zahraničí, je zařazen do programu celoživotního vzdělávání České stomatologické komory

  • 10 900 zhotovených výplní, korunek 
  • 1 700 ošetřených kořenových kanálků 
  • 370 zavedených implantátů 

Ondrej Tosovsky

MDDr. Lucie Tošovská

Zubní lékař, specializace pedostomatogie

Dr. Tošovská je spoluzakladatelkou společnosti Dolident. Vystudovala Lékařskou fakultu v Hradci Králové, obor Zubní lékařství. Specializuje se na pedostomatologii. Věnuje se také estetické medicíně, konkrétně aplikaci Botulotoxinu. S rostoucím zájmem o ošetření pod sedativy se  hojně věnuje i výkonům v sedaci při vědomí, ale i v celkové anestezii. Je zařazena do programu celoživotního vzdělávání České stomatologické komory. 

Proč pedostomatologie? ,, Nejvíce fóbií ze zubaře vzniká již v dětském věku. Mým přáním by bylo, aby neexistoval nikdo, kdo takovou fóbií bude trpět. Také bych ráda, abychom se konečně dostali z mýtů a předsudků, že mléčné zuby jsou nedůležité a že není potřeba se o ně starat, protože stejně vypadnou.” 

  • 290 sedací při vědomí 
  • 110 ošetření v celkové anestezii 

MDDr. Nikola Bobáčiková

Zubní lékař, specializace estetická stomatologie

Dr. Bobáčiková pochází z Uherského Hradiště a studovala obor Zubní lékařství na Lékařské fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. Jako stážistka působila na mnoha místech v ČRUSA a Francii.
V rámci studií byla tři roky školitelem pro firmu Curaprox v jejich preventivním programu. Specializuje se na estetickou stomatologiipedostomatologii, protože jak sama říká: ,,Překonat strach dítěte z ošetření a vidět jeho úsměv při odchodu z ordinace je k nezaplacení.“ 

MDDr. Michaela Špircová

Zubní lékař, specializace estetická stomatologie

Narodila se ve slovenské Žilině, vystudovala zubní lékařství v Olomouci, žije v Praze a do Liberce ji zavála pracovní příležitost v Dolidentu. V rámci vysoké školy byla školitelem dentální hygieny v projektu společnosti Curadent a na stáži byla, krom zajímavých míst v ČR, i v Eastbourne District Hospital, East Sussex Healthcare NHS Trust či se účastnila na HDVI Dental Summit kongresu. Specializuje se na estetickou stomatologii – endodoncii, protetiku a konzervační stomatologii.

MDDr. Barbora Capouchová

Zubní lékař, specializace stomatochirurgie

Dr. Capouchová pochází z Nového Boru, vystudovala
První lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Již během studia se specializovala na obor stomatochirurgie na Klinice ústní, čelistní a obličejové chirurgie ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze, kde i nadále částečně působí. Dále se specializuje na estetickou stomatologiiendodoncii a protetiku. V rámci vzdělávání absolvovala mnoho kurzů – za příklad můžeme uvést teoreticko-praktický kurz NobelCliniciann a další. 

Lada Tošovská

Stážistka

Je na klinice stážistkou v rámci studií Lékařské fakulty v Hradci Králové Univerzity Karlovy v Praze. Aktivně se účastní vzdělávacích stomatologických školení, především v oblasti osvěty v hygieně a prevence. Připravuje se na specializaci v oboru ortodoncie, kterému se v rámci školení a kurzů velmi věnuje. 

Monika Sojková, DiS.

Dentální hygienistka

Pochází z Prahy, kde vystudovala VOŠ Zdravotní v oboru Dentální hygiena. Několik let působila v dentálním studiu v Hradci Králové a dalších několik let na dentální klinice v Praze. Specializuje se na poskytování komplexních služeb v oblasti dentální hygieny – za příklad můžeme uvést odstraňování zubního kamene, pískování, bělení zubů, prevenci či léčbu parodontitidy apod. Neustále se ve svém oboru vzdělává a prohlubuje své znalosti na mnoha kurzech a workshopech po celé Evropě. Je autorkou několika vysoce hodnocených odborných článků
 

Denisa Nagyová, DiS.

Dentální hygienistka

Pochází ze středočeského kraje a obor Dentální hygiena vystudovala na SZŠ a VOŠ v Ústí nad Labem. Během studia působila na stáži ve Všeobecné fakultní nemocnici. Ihned po dokončení studií nastoupila na zubní kliniku v Praze, kde působila téměř rok a i nadále nepřestává rozšiřovat své znalosti ve všech oblastech dentální hygieny, a to zejména v oblasti prevence dětské dentální hygieny.

MUDr. Pavla Hájková

Lékařka v oboru anesteziologie-resuscitace

Vystudovala FVL UK v Praze a anestezii se věnuje více jak 30 let. Má lincenci k výkonu soukromé lékařské praxe v oboru anesteziologie-resuscitace a má za sebou mnohaletou praxi např. v Nemocnici Jablonec nad Nisou, na neodkladné péči na pozemní a letecké záchranné službě, v centru asistované reprodukce Gennet v Liberci a další. Posledních několit let spolupracuje jako soukromý anesteziolog se zubními klinikami v Libereckém i Středočeském kraji.

MUDr. Pavla Hájková

Další členové týmu


Marcela Filipi
Vedoucí asistentka


Andrea Janečková
Asistentka


Karolína Janoušková
Asistentka


Lucie Lencová
Asistentka


Bc. Jana Machová
Asistentka


Jana Vágnerová
Asistentka


Martina Nedvědová
Asistentka


Kristýna Tužáková
Asistentka


Jana Alžová
Recepční


Klára Urbanová
Recepční


Kristýna Brennerová
Recepční


Denisa Netušilová
Office Manager

 

Tým Dolident

Kontakt

Dolident s.r.o.

Ampérova 649
463 12 Liberec
Česká republika

Tel.: +420 733 734 794
E–mail: info@dolident.cz

Office Manager

Denisa Netušilová
Tel.: +420 730 158 169 
E–mail: denisa.netusilova@dolident.cz

 

Přijímáme tyto platební karty:
Příjmáme platební karty

Ordinační hodiny

Po 7:00 18:30
Út 7:30 18:30
St 7:00 20:00
Čt 7:30 20:00
7:00 13:00

 

Najdete nás na